0
Önder Dil Gururla Sunar: #eğitimdeönderolmak

Önder Dil Gururla Sunar: #eğitimdeönderolmak

Eğitim politikamızda farklı yaş grupları ve eğitim süreçleri için profesyonel eğitmenlerle, 29 yıldır faaliyet gösteriyoruz.

Okul öncesi eğitim sürecinde, yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce öğrenimini destekleyerek öğrencilerimiz için İlkokul İngilizcesi programını yönetiyoruz.

Ortaokul döneminde Önder Etüt Merkezi ile öğrencilerimizin okul derslerine destek olarak Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilimler ve İngilizce derslerinde etüt çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Ayrıca teorik etüt derslerinin yanı sıra pratik etüt dersleriyle bireylerin sosyal gelişimlerine odaklanıyoruz. Uygulamalı olarak yürütülen Resim, Satranç, Refleks Oyunları, Speaking Club ve Okuma etkinlikleriyle öğrencilerimizin ders ve sınav stresiyle eğlenceli bir şekilde baş edebilmesine destek oluyoruz.

Lise döneminde Önder Temel Lisesi olarak devam eden eğitim planlamalarımızla hedefini sağlam temeller üzerine armak isteyen üniversite adaylarına destek oluyoruz. Derslerdeki başarısını kanıtlayan öğrencilerimiz her yıl Dünya’ya açılma fırsatı elde ediyor ve lise eğitiminde İngiltere seyahati ile yepyeni ufukları keşfediyor. Önder Temel Lisesi’nde  öğrencilerimiz okul başarısında elde ettiği zaferleri  LYS5  yabancı dil sınavında da göstermeye devam ediyor.

Üniversite sürecinde özellikle hazırlık sınıflarında zorlanan öğrencilerimize Hazırlık Programları ile destek olarak, sene kaybı yaşamamalarını sağlıyoruz. Akademik alanda kariyer planları yapanlar için YDS, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık programlarımızla yurtdışı eğitim planlarının da önünü açıyoruz.

Mesleki beklentilerini hayata geçirmek için kariyerine İş İngilizcesi ile destek sağlamak isteyenleri de Önder Dil ailesi olarak kişiye özel programlarla kurumumuzda ağırlıyoruz.

Siz de başarıyı kaçırmak istemiyorsanız, Önder Eğitim Kurumları’na gelin, hedeflediğiniz geleceği bekletmeyin.

0

Yorumlar