0
Önder Dil: Dünya’nın Dilini Öğretiyoruz

Önder Dil: Dünya’nın Dilini Öğretiyoruz

29 yıllık eğitim deneyimiyle Eskişehir’de yabancı dil eğitimi almak isteyen herkesin ilk durağı hiç şüphesiz ki; Önder Dil. Yabancı öğretmen desteğiyle Dünya dillerini aracısız öğretme imkanı sağlayan kurum İngilizce’de, Fransızca’ya, Almanca’dan Japonca’ya kadar pek çok farklı dünya dilinde aralıksız eğitim vermeye devam ediyor.

Dil eğitiminde 29 yılın verdiği tecrübeyle 8-14 kişilik özel sınıflarda öğrencilere bireysel dil eğitimi sunan Önder Dil, Normal ve Yoğun Seçenekli programlarda alanında uzman yabancı ve Türk öğretmenlerle derslerini yürütüyor. İkinci dil kayıtlarında %50 indirim fırsatı sunan Önder Dil, ile yabancı dil öğrenmenin şimdi tam zamanı.

Yabancı dil denildiğinde İngilizce’den sonra akla gelen önemli dillerden Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca’nın yanı sıra; günümüzde 500 milyon kişi tarafından konuşulan ve önemi gittikçe artan İspanyolca; teknolojik gelişimler nedeniyle kullanım ihtiyacı çoğalan Japonca ve Çince; ticari boyutta önemli bir yere sahip olan Arapça ile Romence ve Bulgarca gibi diğer bütün dillerin eğitimini Önder Dil’de alma şansına sahipsiniz.

Siz de detaylı bilgi almak için Önder Dil web sayfasını ziyaret edebilir, kampanya ve dil eğitimine dair fırsatlardan haberdar olmak için sosyal medya kanallarını ziyaret edebilirsiniz. Yeni dönem kayıtlarına özel dil kursu fiyat avantajlarını kaçırmayın.

0

Yorumlar