0
Okul Öncesi İngilizce Eğitiminin Avantajları

Okul Öncesi İngilizce Eğitiminin Avantajları

İngilizce, küçük yaşlarda daha kolay ve kalıcı öğrenilen bir dildir. Dolayısıyla çocukların okul öncesinde İngilizce ile tanışması pedagoglar tarafından hassasiyetle önerilir. Okul öncesi İngilizce eğitimi, oyunlarla, şarkı ve tekerlemelerle desteklenen çok yönlü bir iletişim dili içerir. Bu açıdan bakıldığında küçük yaşta İngilizce eğitimi, çocukların hayal dünyasının gelişmesine de katkı sağlar.

önder-dil-okul-oncesi-ingilizce

Çocuklarımız küçük yaşlarda farklı sesleri keşfetmeye çok daha yetenekli olurlar. Üstelik duyduklarını ve gördüklerini taklit etme eğilimleri de yüksektir. Okul öncesi İngilizce eğitiminde bu becerileri tetikleyen bir method izlenir. Çocuklar, duydukları kelimeleri taklit ederek kelime haznesine yeni sözcükler ekler ve öğrendiği yeni bilgileri içselleştirir.

 

Okul öncesinde, oyun aktiviteleri ile işlenen İngilizce eğitimi, küçük çocuklarımızın bu katılıma kolayca adapte olmasını sağlar. 3 yaştan sonra evde İngilizce hikayeler okuyarak, çocuklarınıza İngilizce şarkılar söyleyerek ya da oyunlar oynatarak dil gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Küçük yaşta çocuklarınızın çift dilli yetişmesini profesyonel olarak desteklemek için Önder Dil’in tecrübesinden destek alabilirsiniz. Önder Dil, Okul Öncesi ve İlköğretim İngilizcesi ile size ve çocuklarınıza en uygun eğitim programını sunar.

önder-dil-okul-oncesi-ingilizce-eğitimi

İngilizce eğitim hizmetimizi detaylı olarak incelemek isterseniz kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

0

Yorumlar